O nás říkají
Velmi příjemný a seriózní obchod.
Pět diamantů v markýzovém brusu dalo vzniknout tomuto překrásnému náhrdelníku, který můžete ještě podtrhnout náušnicemi Gloria ve stejném designu.
Standardní délka náhrdelníku je 45 cm. Případné požadavky na změnu délky prosím uveďte do poznámky objednávky.
|
|
|
Diamant: |
|
|
|
|
|
|
|
V našem obchodě můžete vidět modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací. Proto je pouze na Vás, který model Vás a Vašeho partnera nejvíce zaujme.
Další možností je přinést si svou vlastní představu na papíře, obrázku či „v hlavě“. Po odborné konzultaci se zlatníkem společně zhotovíte konečný návrh. Rádi Vám navíc pomůžeme vybrat ty nejvhodnější modely snubních prstenů přímo pro Vás.
O násVelmi příjemný a seriózní obchod.
Naprostá spokojenost. Prstýnky nás vyšly velmi výhodně, protože bylo možné přinést vlastní zlato.
Na Valentýna jsme si s přítelkyní koupili srdíčka jako přívěsek a jsem velmi spokojen. Na pobočce poradili, i když jsme byli ze začátku ostýchaví. Děkuji, V.
Prsteny přesně podle našich představ. Krásné, jednoduché, čisté, jemné... Doporučujeme
“Nádherné prsteny a šperky. Je vidět precizní práce. Za nás s manželem maximální spokojenost ze snubních prstýnků. Zůstáváme věrni značce, manžel mi daroval vloni pod stromeček set náušnic a náhrdelníku ze srdíček z červeného zlata, nosím je denně, jsou stále překrásné.”